تاریخچه شرکت پردیس صنعت یزد

شرکت پردیس صنعت یزد در سال 1383 فعالیت خود را با ساخت دستگاههای عیب یاب پرتابل آرین دیاگ 2004 ( ثبت اختراع به شماره 008900 سری الف/82) آغاز کرد .

سپس با توجه به کاربرد روزافزون دستگاه عیب یاب و نیز با توجه به نیاز بازار ، قابلیت نمایش به زبان فارسی را به دستگاههای خود اضافه نمود .

در سال 1385 دستگاه عیب یاب آرین دیاگ تحت ویندوز طراحی و ساخته شد .

درسال 1387 برای اولین بار در ایران دستگاه مخصوص تعریف کلید پردیس بصورت تخصصی جهت استفاده کلید سازان و دستگاه تنظیم موتور قابل نصب روی خودرو به نام CarTunning تولید شد.

در سال 1388 دستگاه انژکتور شور و همچنین اینترفیس مخصوص دانلود ایسیوهای والئو را به محصولات خود افزود .

در سال 1389 دستگاه مولتی کارتیون  و در سال 1390 دستگاه تست باطری خودرو و دستگاه شبیه ساز سنسور کیلومتر را تولید کرد .

در سال 1391 دستگاه تست نشتی گاز برای نشت یابی خودروهای دوگانه سوز طراحی وساخته شد و همچنین ساخت تابلوهای آموزشی خودرو برای آموزشکده های فنی و مراکز فنی و حرفه ای کشور آغاز گردید.

در سال 1392 برنامه ریزی جهت ساخت تجهیزات و دستگاههای مختلف با استفاده از سیستم بلوتوث و سیستم عامل آندروید برای کار با تبلت ها و گوشیهای موبایل انجام شد .

در سال 1393 اولین تابلوی قابل کنترل با تبلت جهت آموزش عملکرد سیستم ABS ساخته شد و همچنین دستگاه عیب یاب تخصصی به سفارش شرکت کارسان یکتا برای خودروی کاکی 5 طراحی گردید .

در سال 1394 تاکنون دستگاه پروگرامر پردیس با قابلیت استفاده روی گوشی موبایل و تبلت ساخته شد و به یاری خداوند تا پایان سال محصولات دیگری

از قبیل دستگاه تعریف کلید آندرویدی پردیس و همچنین انژکتور شور جدید به تولید خواهند رسید.

صفحه اصلی